+11° Київ +14° Варшава +9° Вашингтон

Ольга Коваль 01 Липня 2021 11:32

Після історичної перемоги над Швецією в 1/8 Євро-2020 команда Андрія Шевченка провела відновлювальне тренування в Глазго і відправилася в столицю Італії, де 3 липня проведе поєдинок чвертьфіналу проти Англії.

П'ятизіркові апартаменти, обрані оргкомітетом Євро для учасників чемпіонату, розташовані поруч зі знаменитим парком «Вілла Боргезе».

[gallery link="none" size="full" ids="391328,391327,391326,391325"]

Нагадаємо, 29 червня в матчі 1/8 фіналу збірна України перемогла Швецію і вперше у своїй історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу. Переможний гол на 120+1 хвилині забив форвард «Дніпра-1» Артем Довбик.

Гол форварда збірної України Артема Довбика в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з національною командою Швеції увійшов до історії.

На жаль, нападаючий збірної України  Артем Бесєдін отримав серйозну травму в матчі проти Швеції на чемпіонаті Європи. Він залишає розташування команди і повертається до Києва на обстеження.

Австрійські футбольні уболівальники обурені виходом української збірної до чвертьфіналу Євро-2020 і називають таку ситуацію ганебною для УЄФА. Фанати вважають, що футбольним функціонерам слід змінити правила розподілу команд у плей-офф.

Як відомо, у грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.

Поєдинок Україна – Англія відбудеться в суботу, 3 липня, на «Стадіо Олімпіко» в Римі. Початок зустрічі – о 22:00.

Але вболівальники з України не зможуть прилетіти на матч проти Англії в чвертьфіналі Євро-2020, який пройде в Римі. Це пов’язано з обмеженнями у зв’язку з коронавірусом.