$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +8° Варшава +22° Вашингтон

Ліга Чемпіонів: «Динамо» розгромно програло «Ювентусу» у виїзному матчі

Ольга Коваль 03 Грудня 2020 06:28

В рамках п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське «Динамо» на виїзді поступилося «Ювентусу». Зустріч у Турині завершилася з рахунком 0:3.

У першому таймі були шанси відзначитися у обох команд, але скористалися ними туринці. На 21 хвилині К'єза відзначився ударом головою після передачі від Алекса Сандро. У другому таймі «Ювентус» продовжив атакувати, що вилилося в забитий м'яч. На 57 хвилині Кріштіану Роналду подвоїв перевагу, а на 66-й Альваро Мората довів перевагу до розгромного.

Київське «Динамо», програвши «Барселоні» на «Олімпійському» з рахунком 0:4, встановило клубний антирекорд у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів.

Нападник «Динамо» Назарій Русин переніс операцію на ключиці. На відновлення форварду знадобиться близько трьох місяців.

Національна збірна України з футболу опустилася на одну позицію в рейтингу ФІФА, зайнявши 24-е місце.

Збірна України з футболу під час жеребкування чемпіонату світу-2022 перебуватиме у другому кошику.