+12° Київ +6° Варшава +15° Вашингтон

Відео: збірна України сенсаційно взяла реванш у Лізі націй

UA.NEWS SAV 14 Жовтня 2020 09:53

У вівторок, 13 жовтня, в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги націй, в якому зустрічалися збірні України та Іспанії.

Команда Андрія Шевченка здобула сенсаційну перемогу з рахунком 1:0, повідомляє УНІАН.

У першому таймі іспанська збірна володіла перевагою і контролювала м'яч, змусивши Бущана кілька разів попрацювати. Воротар збірної України спочатку відбив удар головою від Родріго під поперечину, а потім нейтралізував постріл Фаті.

Ближче до перерви в іспанців гострих моментів ставало все менше, але і збірна України не змогла серйозно потривожити Де Хеа.

У другому таймі Шевченко почав освіжати команду замінами та періодично господарям вдавалося вириватися в контратаку, але в цілому іспанці більше володіли м'ячем і йшли вперед. Переграти Бущана намагалися Траоре та Оярсабаль, але воротар "Динамо" впевнено справлявся зі своїми функціями.

Коли здавалося, що нічия буде найкращим підсумком поєдинку для України, трапився гол: Ярмоленко вивів Циганкова практично один на один, Віктор зауважив, що Де Хеа далеко вийшов з воріт, і тут же завдав обвідного удару під штангу - 1:0.

Останні хвилини пройшли на відбій. Іспанці атакували ударами, навісами та кутовими, але захисники збірної України змогли відбитися.

Україна – Іспанія – 1:0

Гол: Циганков, 76

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь, Сидорчук (Коваленко, 60), Макаренко, Шапаренко, Ярмоленко, Яремчук, Зубков (Циганков, 65)

Іспанія: Де Хеа, Навас, Рамос, Пау Торрес, Регілон, Меріно (Себальос, 46), Родрі, Каналес (Ольмо, 73), Родріго (Оярсабаль, 58), Фаті (Ферран Торрес, 58), Траоре

Нагадаємо, 10 жовтня у Києві на НСК «Олімпійський» збірна України зазнала другої поспіль поразки в Лізі націй, поступившись збірній Німеччини з рахунком 1:2.

7 жовтня збірна України пропустила у матчі максимальну кількість м’ячів в історії, програвши у товариському матчі збірної Франції. Причиною стала втрата шістьох гравців через коронавірус.