Фото: ЗСУ пошкодили автомобільний міст до окупованого Криму
Автомобільний міст через Арабатську Стрілку, який з’єднує тимчасово окуповану частину Херсонської області з анексованим Кримом, зазнав руйнувань унаслідок ударів українських безпілотників 27 червня. Після атаки частина конструкцій обвалилася, наслідки уточнюються.
Українські військові продовжують системно уражати транспортну інфраструктуру, яку російські війська використовують для забезпечення своїх підрозділів. У Telegram-каналі Supernova+ оприлюднили фотографії, на яких видно значне пошкодження мосту. На переправі утворилася велика діра, що унеможливлює її повноцінне використання.
Зазначається, що міст через Арабатську Стрілку з'єднував тимчасово окуповану частину Херсонської області з Кримом і використовувався для автомобільного сполучення.

За інформацією моніторингових ресурсів, українські Сили оборони останнім часом послідовно завдають ударів по автомобільних та залізничних мостах на півдні України, щоб ускладнити російську військову логістику та перекидання техніки й особового складу. Українська сторона офіційно не коментувала інформацію про ураження мосту через Арабатську Стрілку.

Читайте також:
Росіяни будують насипний міст поблизу Генічеська в напрямку Криму
ЗСУ активно контратакують на Харківщині та тримають оборону на Донеччині
У Сімферополі в СІЗО людей утримують у повній ізоляції від світу – КРЦ