У Сумах зросла кількість постраждалих після ранкової атаки РФ
Унаслідок ранкової атаки російських безпілотників на Сумську громаду кількість постраждалих зросла до 18 людей, серед них є діти. Найважчий стан — у 47-річної жінки, яка перебуває під наглядом лікарів.
Кількість постраждалих унаслідок ранкової російської атаки на Сумську громаду збільшилася до 18 людей, при цьому рятувальники та медики продовжують працювати на місцях руйнувань і надавати допомогу тим, хто її потребує.
За уточненими даними, російські війська застосували три швидкісні реактивні безпілотники, які рухалися настільки швидко, що їх значно складніше було своєчасно виявити та знищити. Унаслідок ударів пошкодження зафіксовані щонайменше за сімома адресами в громаді, де постраждали багатоквартирні будинки, приватні домоволодіння, транспорт і об’єкти цивільної інфраструктури.
Найбільш серйозних травм зазнала 47-річна жінка, яка постраждала поблизу багатоповерхового будинку. Вона перебуває під постійним наглядом лікарів. У медичних закладах також залишаються двоє дітей і двоє дорослих, інші постраждалі отримали допомогу на місці або після огляду були відпущені додому. Ліквідація наслідків атаки триває, на місцях працюють відповідні служби, які документують руйнування та допомагають відновлювати пошкоджену інфраструктуру. Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров у Facebook.
Кількість постраждалих після ранкової атаки російських безпілотників на Суми зросла до 13 людей. Серед поранених — двоє дітей. На місцях ударів досі тривають аварійно-рятувальні роботи.