ЗСУ підірвали важливий для окупантів залізничний міст у Криму
У ніч проти 28 червня Сили оборони України завдали низки успішних ударів по важливих логістичних та промислових об'єктах РФ, зокрема уразивши залізничний міст в окупованому Криму, склад боєприпасів на Донеччині та два російські нафтопереробні заводи.
За інформацією Генерального штабу ЗСУ, залізничний міст у районі Ічок (раніше — Совєтський) використовувався загарбниками для перекидання військ та їхнього подальшого забезпечення.
Крім кримської логістичної артерії, українські військові поцілили у склад боєприпасів російських окупантів в районі Амвросіївки, що на Донеччині. Також підтверджено успішні влучання безпілотників у нафтопереробні підприємства ворога: на Слов'янському НПЗ у Краснодарському краї виникла пожежа, а другим об'єктом став Ярославський НПЗ — один із найбільших у Росії із проєктною потужністю переробки у 15 мільйонів тонн нафти щорічно.
Джерело: Генштаб ЗСУ.
Про запуск «далекобійних санкцій» проти російської нафтопереробки також офіційно заявив Президент України Володимир Зеленський, підтвердивши одночасне ураження Ярославського НПЗ.