В Угорщині медпрацівник колекціонував людські останки
У Будапешті затримали 30-річного працівника медичного закладу, якого підозрюють у багаторічному збиранні та зберіганні людських останків, що, за даними слідства, могли надходити як з лікарні, так і з кладовищ. Під час обшуку в його квартирі правоохоронці виявили численні анатомічні фрагменти, розкладені у різних ємностях. Справа вже розслідується як потенційно системна і з можливими додатковими епізодами.