+11° Київ +12° Варшава +10° Вашингтон

15-річна тенісистка виграла турнір ITF у Японії

Ольга Коваль 18 Березня 2019 08:45

15-річна Дарина Лопатецька за підсумком минулого тижня стала чемпіонкою турніру ITF в Японії.

У фіналі турніру з призовим фондом 25 тис. дол. у Нісі-Тама Лопатецька за 2 години та 31 хвилину завдала поразки Габріелі Тейлор — 7:6 (4), 2:6, 6:3, повідомляється на сайті змагання.

Таким чином, це — п’ятий одиночний титул ITF у професійній кар’єрі Лопатецької і третій — в нинішньому сезоні.

Раніше 15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька стала тріумфатором турніру ITF у Туреччині. У вирішальному поєдинку Лопатецька перемогла представницю Болгарії Юлію Стаматову з рахунком 6:2, 7:6. Також українська тенісистка Дарина Лопатецька перемогла у чвертьфіналі турніру ITF в угорському Байї словачку Тимею Ярушкову.