+13° Київ +17° Варшава +12° Вашингтон

Аргентина перемогла по пенальті Колумбію та вийшла у фіналі Кубка Америки на Бразилію

UA.NEWS 07 Липня 2021 13:39

Збірна Аргентини перемогла у серії післяматчевих пенальті Колумбію та вийшла до фіналу Кубка Америки, де зіграє з Бразилією.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У півфіналі Кубка Америки у Бразиліа збірну Аргентини на 7-й хвилині вивів вперед Лаутаро Мартінес. У колумбійців на 61-й хвилині відзначився Луїс Діас. Основний час завершився внічию 1:1. У серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися аргентинські футболісти. Переможний одинадцятиметровий реалізував Лаутаро Мартінес, а аргентинський голкіпер Даміан Мартінес відбив удар Едвіна Кардони.

У колумбійців з пенальті також схибили Хуан Куадрадо та Мігель Борха, у аргентинців забили Ліонель Мессі та Леандро Паредес.

У фіналі Кубка Америки збірна Аргентини у ніч проти 12 липня зустрінеться з Бразилією.

Кубок Америки

Півфінал

7 липня

Аргентина - Колумбія 4:3 (1:1, 3:2 - по пен.)

Голи: Л. Мартінес, 7 - Діас, 61

Як відомо, 6 липня збірна Бразилії перемогла у півфіналі Кубка Америки Перу та стала першим фіналістом турніру.

Італія та Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили – рахунок зберігався 1:1. В результаті доля матчу вирішилася в серії пенальті.

На зборах в Туреччині луганський клуб у товариському матчі обіграв із неймовірним рахунком Макуспор, за Зорю м’ячі забивали 21 футболіст.

В Українській прем’єр-лізі офіційно підтвердили перенесення дати матчу за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем» на 22 вересня 2021 року.

Нагадаємо, київське «Динамо» у фіналі Кубка України перемогло «Зорю» з рахунком 1:0 і зустрінеться в матчі за Суперкубок України-2021 з донецьким «Шахтарем», який є срібним призером УПЛ.