+17° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

«Аталанта» Малиновського несподівано поступилася «Ромі»

UA.NEWS 18 Грудня 2021 19:19

В рамках 18-го туру італійської Серії А «Аталанта» вдома приймала «Рому». Команда Руслана Малиновського несподівано розгромно поступилася з рахунком 1: 4.

Римляни двічі забили в обох таймах. Господарі відповіли лише одним голом Луїса Муріеля, який потім переписали на автогол Брайана Крістанте. Також відзначився Дуван Сапата, проте арбітр скасував взяття воріт після перегляду VAR.

Уточнимо, що Руслан Малиновський з'явився на полі відразу після перерви, але результативними діями не відзначився. Це перша поразка «Аталанти» в Серії A з початку жовтня.

Голи в цьому матчі забивали: Крістанте, 45 (автогол) - Абрахам, 1, 82, Дзаньоло, 27, Смоллінг, 72.

Раніше ми писали, що каталонська «Барселона» після невдачі з підписанням занадто дорогого Нуньєса шукає більш бюджетний варіант нападника, ним може стати форвард «Бенфіки» і збірної України Роман Яремчук.