+21° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

«Атлетіко» став переможцем Ліги Європи

Ольга Коваль 17 Травня 2018 08:52

«Атлетіко» став володарем кубка Ліги Європи, обігравши в фіналі «Марсель» з рахунком 3:0. Зустріч проходила на стадіоні «Стад де Люм'єр» в Ліоні (Франція). У складі мадридського клубу дубль оформив Антуан Грізманн (21, 49). Третій гол забив капітан команди Габі.

Багато боротьби було на полі у першому таймі, але гольові моменти можна перелічити на пальцях. На 21 хвилині зустрічі Замбо-Ангісса передав м'яч Грізманну, в результаті чого було відкрито рахунок у поєдинку. Відразу після перерви француз знову успішно атакував ворота марсельців. Підсумок матчу поставив Габі, який забив м'яч у ворота Манданда з близької відстані. Так, для «Атлетіко» це третя перемога в Лізі Європи. До цього французи ставали переможцями сезонів 2009/10 і 2011/12.

Нагадаємо, раніше ФК «Маріуполь» отримав право зіграти в кваліфікації Ліги Європи.