«Барселона» назвала суму, за яку готова продати Мессі

UA.NEWS 25 Серпня 2020 14:28

Іспанська «Барселона» готова відпустити форварда Ліонеля Мессі за 700 млн євро.

Президент «Барселони» Жозеп Бартомеу вважає, що продавати Мессі не можна. Проте, якщо аргентинець подасть запит на трансфер, його будуть готові продати у той клуб, який виплатить його відступні - 700 млн євро, повідомляє Mundo Deportivo.

Керівництво клубу і тренерський штаб вважають, що аргентинець є головним атакувальним гравцем «Барселони». Також до зіркового аргентинця прив'язана велика кількість рекламних контрактів, які іспанці не хочуть втратити.

У чемпіонаті Іспанії Ліонель Мессі забив 25 голів в 33 матчах. Аргентинець виграв «трофей Пічічі» всьоме та став рекордсменом за цим показником. Раніше він ділив перше місце із ексфорвардом «Атлетика» Тельмо Сарою.

Мессі виграв суперечку бомбардирів чемпіонату Іспанії вчетверте поспіль. У нинішньому сезоні він також став найкращим асистентом турніру із 22 результативними передачами.

21 серпня стало відомо, що Ліонель Мессі не впевнений у своєму майбутньому в іспанському топ-клубі.

20 серпня стало відомо, що новий головний тренер «Барселони» Рональд Куман проведе зустріч з Ліонелем Мессі.

Іспанський футбольний клуб «Барселона» відправив у відставку головного тренера Кіке Сетьєна після нищівної поразки перед «Баварією» у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів (2:8).

Новим головним тренером іспанського футбольного клубу «Барселона» став нідерландський фахівець Рональд Куман.

23 серпня на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні відбувся фінал Ліги чемпіонів. На полі зустрілись французький «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ) і мюнхенська «Баварія». Мюнхенський футбольний клуб «Баварія» обіграв французький ПСЖ з рахунком 1:0. Переможний гол німцям приніс француз Кінгслі Коман, який забив м’яч головою після подачі з флангу на 59-й хвилині.