+10° Київ +16° Варшава +3° Вашингтон

«Барселона» насилу обіграла «Динамо» в матчі третього туру Ліги чемпіонів

Ольга Коваль 05 Листопада 2020 07:49

«Барселона» насилу обіграла київське «Динамо» в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні «Камп Ноу» в столиці Каталонії завершилася з рахунком 2:1.

Каталонці відкрили рахунок на старті поєдинку. На 5 хвилині Мессі реалізував пенальті за фол Попова. «Біло-сині» мали шанси зрівняти рахунок, проте Андре тер Штеген здійснював сейв за сейвом.

У підсумку на 65 хвилині зустрічі Піке ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт. «Динамо» відіграло один м'яч на 75 хвилині - пробивав Вербич, але Тер Штеген врятував свою команду, після чого першим на добивання встиг Циганков.

В іншому матчі групи «Ювентус» на виїзді розгромно обіграв «Ференцварош» - 4:1. У наступному турі команди проведуть відповідні зустрічі. Матчі відбудуться 24 листопада.

Раніше головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу в інтерв'ю виданню FourFourTwo розповів про причини, що спонукали його очолити київський клуб.

Київське «Динамо» і угорський «Ференцварош» не виявили сильнішого в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч відбулася в Будапешті на стадіоні «Гроупама Арена» і завершилася з рахунком 2: 2.

Ще у кількох гравців і працівників київського «Динамо» результати тестів на COVID-19 виявилися позитивними.