$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

«Барселона» здобула розгромну перемогу над «Ліверпулем» у першому півфіналі ЛЧ

Ольга Коваль 02 Травня 2019 07:22

«Барселона» обіграла «Ліверпуль» у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок відбувся в Барселоні на стадіоні «Камп Ноу» і завершився з розгромним рахунком 3:0.

Рахунок у грі відкрив нападник каталонців Луїс Суарес на 26 хвилині. На 75 хвилині перевагу господарів зміцнив форвард Ліонель Мессі. За 7 хвилин аргентинський нападник оформив дубль.

Таким чином, аргентинець Мессі забив 600 гол в іграх за каталонський клуб. Всього у складі «Барселони» футболіст провів 683 матчі. Свій перший гол за клуб він забив у ворота «Альбасете» 14 років тому - 1 травня 2005 року.

Матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» - «Барселона» запланований на 7 травня на стадіоні «Енфілд» в Ліверпулі в 22:00 за Києвом. У фіналі турніру переможець даного протистояння зіграє з переможцем пари «Тоттенхем» - «Аякс».

Раніше в Лізі чемпіонів «Манчестер» показав блискучу гру проти «Тоттенхема», а «Ліверпуль» переміг «Порту». Також «Барселона» розгромила «Манчестер», а «Аякс» обіграв «Ювентус».

Нагадаємо, «Реал» запропонував півзахисникові «Челсі» фантастичний гонорар. Також повідомлялося, що французький футболіст Олів’є Жиру, який виступає за англійський «Челсі», повторив рекорд Ліонеля Мессі в Лізі Європи.