+11° Київ +5° Варшава +12° Вашингтон

«Барселона» зіграла в нічию з «Реалом»

Ольга Коваль 07 Травня 2018 09:03

«Барселона» і «Реал» розійшлися нічиєю у матчі 36 туру чемпіонату Іспанії на стадіоні «Камп Ноу». Гра завершилася з рахунком 2:2. Незважаючи на відсутність турнірної мотивації у каталонської команди, матч вийшов яскравим і насиченим.

Команди обмінялися голами, а також створили чимало гострих ігрових моментів. Наприкінці першого тайму на полі почалися розбірки, що завершилися видаленням Роберто після провокаційної поведінки Марсело. Таким чином, увесь другий тайм каталонці грали вдесятьох.

«Барселона» двічі по ходу гри вела в рахунку, але «Реалу» вдалося обидва рази відігратися. У складі господарів забиті м'ячі на свій рахунок записали Луїс Суарес і Ліонель Мессі, за мадридців відзначилися Кріштіану Роналду і Гарет Бейл. Таким чином «Барселона» з 87 очками розташовується на першому місці у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, «Реал» з 72 очками перебуває на третьому рядку.

Нагадаємо, півзахисник «Барселони» Андрес Іньєста оголосив про вихід з каталонського клубу після закінчення сезону.