$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+12° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

«Динамо» всуху програло «Баварії» у другому турі ЛЧ: відео голів

Ольга Коваль 30 Вересня 2021 03:19

Київське «Динамо» без шансів поступилося на виїзді мюнхенської «Баварії» у другому турі Ліги чемпіонів у групі E. Німці відвантажили у ворота українців п'ять сухих голів - 5:0.

Як пише «РБК-Україна», «Баварія» не поспішаючи почала цей поєдинок, намагаючись по багато контролювати м'яч. Але перший удар у зустрічі був за гравцями «Динамо» - на 9-й хвилині Циганков пробивав з хорошої позиції після флангового прострілу від Тимчика, але не влучив у площину.

Мюнхенці відповіли вже через хвилину супермоментом. Гнабрі навісив на Левандовскі, а поляк, вигравши боротьбу у Забарного, пробив головою під поперечину з лінії воротарського. Бущан у відмінному стрибку м'яч перевести на кутовий зміг. Щоправда, це лише відтермінувало гол для «Баварії». Вже після подачі з кутового Сидорчук у своєму штрафному зіграв рукою-пенальті. Штраф чітко реалізував той же Левандовскі - 1:0.

Німці продовжили грати з м'ячем на половині поля українців і на 27-й хвилині рахунок збільшили. Андрієвський, намагаючись вибігти в контратаку, далеко відпустив від себе м'яч у центрі поля, Мюллер м'яч перехопив і вивів на забійну позицію Левандовскі, який без проблем переправив м'яч у сітку воріт Бущана - 2:0.

Ще однією помилкою киян мюнхенці мало не скористалися на 35-й хвилині. Цього разу м'яч у центрі поля втратив Сидорчук, гравці «Баварії» запустили у відрив Сані, який з лінії штрафного зарядив у штангу.

Могли кияни під кінець першої половини один м'яч відквитати, мало не скориставшись захопленістю господарів атакою і пресингом на чужій половині. Після успішного виходу з-під пресингу «біло-сині» вивалилися на чужу половину три в одного. Циганков відпасував на Гармаша, а той переправив на Де піну. Пас на уругвайця був трохи в спину, що збило темп, але все ж лівому хаву української команди з меж штрафного пробити вдалося, але свою команду врятував Нойєр.

У другому таймі ситуація особливо не змінилася. Баварці створили достатньо моментів для голів і змогли забити ще тричі. Спершу на 68-й хвилині Гнабрі втік від захисників, увійшов до штрафного майданчика і на силу пробив під поперечину - 3:0.

А через шість хвилин м'яч зірвався у Сані з ноги під час флангової подачі і влетів у «дев'ятку» воріт Бущана - 4:0.

Фінальну крапку поставив Чупо-Мотінг, який виграв верхову боротьбу після подачі з флангу і переправив м'яч головою в нижній кут воріт Бущана - 5:0.