+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Беленюк переміг суперника з Алжиру і вийшов у півфінал Олімпіади

UA.NEWS 03 Серпня 2021 12:48

На Олімпіаді в Токіо проходять змагання з греко-римської боротьби. Українець Жан Беленюк у категорії до 87 кг вийшов у півфінал.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію Олімпіади.

В 1/8 фіналу він розгромив чинного чемпіона Європи серба Зураба Датунашвілі - 3:1. У чвертьфіналі в категорії до 87 кг Беленюк переміг алжирця Башира Сід Азара.

У сутичці рахунок був рівний, але українець провів останню активну дію і переміг. У півфіналі Беленюк зустрінеться з Іваном Гуклеком з Хорватії.

Як відомо, український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов переміг Фредеріка Б'єррехуса з Данії в категорії до 67 кг. З результатом 5:1 він також вийшов до чвертьфіналу Олімпіади в Токіо.

Ірина Коляденко в категорії до 62 кг в 1/8 фіналу пройшла представницю Нігерії Амінат Аденії завдяки перемозі на туше. У чвертьфіналі вона проведе бій з Лун Цзя з Китаю.

Також на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські каноїсти Алтухов і Янчук впевнено вийшли в півфінал змагань. Спортсмени фінішували другими в чвертьфінальному заїзді на дистанцію 1000 м в змаганнях каное-двійок.

Український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.