+5° Київ +1° Варшава +17° Вашингтон

Біатлон на Олімпіаді-2018: золото дісталося Швеції, українки зазнали фіаско

UA.NEWS SAV 15 Лютого 2018 14:34

На Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані відбулася жіноча біатлонна індивідуальна гонка на 15 кілометрів.

Перемогу в заїзді несподівано відсвяткувала шведка Ханна Еберґ, показавши шикарну швидкість й ідеальну точність. Друге місце завоювала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, яка припустилася одного промаху і програла Еберґ. Третє місце наприкінці гонки виборола Лаура Дельмаєр з Німеччини, повідомляє 112.ua.

Серед українок найближче за всіх до подіуму була Валентина Семеренко, яка зробила один промах лише на останньому вогневому рубежі. Юлія Джима промахнулася двічі, але за рахунок швидкості змогла обійти Валю і посісти найвище місце серед українок.

Біатлон, жінки, індивідуальна гонка, 15 км

1. Ханна Еберґ (Швеція) - 41:07 (0 промахів)

2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - +24.7 (2)

3. Лаура Дельмаєр (Німеччина) - +41.2 (1)

...

1. Юлія Джима (Україна) - +3: 26,7 (2)

2. Валентина Семеренко (Україна) - +3: 46.7 (1)

3. Віта Семеренко (Україна) - +6: 56.6 (5)

4. Анастасія Меркушина (Україна) +7: 34.8 (6)

Як повідомлялося, німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр стала дворазовою чемпіонкою Пхенчхана.