+11° Київ +8° Варшава +18° Вашингтон

Боксер та борець принесли Україні по золоту на Європейських іграх

Ілона Завальнюк 30 Червня 2019 15:11

Українські спортсмени завоювали ще два «золота» у заключний день II Європейських ігор у Мінську та стали чемпіонами.

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк у категорії до 87-ми кг переміг у фіналі представника Азербайджану Іслама Аббасова (3:1).

Боксер и борец принесли Украине по золоту на Европейских играх

А український боксер Олександр Хижняк у категорії до 75 кг втретє у кар'єрі переміг італійця Сальваторе Кавалларо, отримавши золоту нагороду.

Нагадаємо, 22 червня в перший день ІІ Європейських ігор українські спортсмени завоювали 6 медалей, серед них три екстра-класу. Змагання, які проходять в Мінську, є частиною кваліфікації на Олімпійські ігри-2020 на Токіо.

Також представниці України зі стрибків на батуті у складі Марини Кийко та Світлани Малькової виграли срібло на турнірі.

Відзначимо, українська збірна увійшла до трійки лідерів Європейських ігор.