+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

ЧС-2022: українська збірна не змогла обіграти казахів

Олег Бесараб 01 Вересня 2021 18:55

У матчі відбору на ЧС-2022 футбольна збірна України на виїзді зіграла у нічию з командою Казахстану - 2:2.

Рахунок вже на другій хвилині першого тайму відкрили гості – Яремчук з-за меж штрафної перекинув м'яч через казахського воротаря Покатилова. Далі українцям фатально не щастило з ударами – на 16 хвилині Соболь із 16 метрів влучив у штангу, а на 25 хвилині під час однієї атаки Ярмоленко пробив у штангу, а Сидорчук потрапив у перекладину.

У другому таймы на 65 хвилині Соболь вийшов один на один із Покатиловим і не забив. І вже через три хвилини м'яч побував у сітці воріт Пятова, але суддя зафіксував, що Аймбетов бив із офсайду.

Казахстан відігрався на 745 хвилині - Валіулін отримав пас прямо у штрафній і не залишив Пятову шансів.

Переможний гол забив на 90 + 3 хвилині Сікан, буквально заштовхавши м'яч в ворота.

На 90 + 6 хвилині Казахстан знову відігрався -оформив дубль Валіулін.

Стартові склади:

Казахстан: Покатілов — Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіуллін — Тагіберген, Куат, Васильєв — Нургалієв, Шушеначев

Україна: Пятов — Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Ярмоленко, Сидорчук, Зінченко, Соболь — Буяльський, Яремчук

Суперник збірної України з футболу команда Казахстану напередодні гри залишилася без головного тренера – він захворів на коронавірус.

Раніше повідомлялося, що у кваліфікації ЧС-2022 збірна України зіграє проти Франції, Фінляндії, Боснії і Герцеговини та Казахстану. У перших трьох турах відбору на Чемпіонат світу-2022 українці здобули три нічиї з ідентичними рахунками та займали друге місце у групі після Франції з 3 очками.

Нагадаємо, в першому матчі відбору на ЧС-2022 Україна на виїзді здобула нічию у Франції – 1:1.

У другому турі українці вдома не змогли утримати переможний результат, зігравши внічию з фінами 1:1. Потім збірна не зуміла на домашньому полі переграти Казахстан – 1:1.