+13° Київ +8° Варшава +16° Вашингтон

«Чорноморець» переміг у першому матчі УПЛ нового сезону

Ольга Коваль 24 Липня 2018 08:00

В Одесі на стадіоні «Чорноморець» завершився матч 1-го туру чемпіонату української футбольної Прем'єр-ліги, в якому ФК «Чорноморець» приймав донецький «Олімпік», повідомляється на офіційному сайті УПЛ.

Одесити активно почали матч і вже на 9-й хвилині Дмитро Рижук відкрив рахунок. Футболістові вдався удар головою після грубої помилки голкіпера на виході. Господарі поля впевнено утримували перевагу, а на 65 - й хвилині Микита Татарков відправив м'яч у сітку після ще однієї грубої помилки захисників донеччан під час вкидання в штрафну з-за бокової - 2:0.

На 70-й хвилині гри футболіст «Олімпіка» Максим Дегтярьов розстріляв порожні ворота господарів після сольного проходу від Віталія Балашова по лівому краю штрафного - 2:1. Але, більшого донеччани досягти так і не зуміли. Тим часом, кінцівка гри вийшла драматичною. На 85-й хвилині Віталій Балашов заробив пенальті для «Олімпіка», але не зумів його реалізувати. Удар відбив воротар Сергій Литовченко. Таким чином, «Чорноморець» набрав 3 очки і увійшов до Групи лідерів турнірної таблиці, поряд з «Зорею» (Луганськ), «Олександрією» та ФК «Львів». У середу, 25 липня, тур завершиться іграми «Десна» (Чернігів) - «Шахтар» (Донецьк) і «Динамо» (Київ) - «Ворскла» (Полтава).

Раніше в УПЛ повідомили, що мають намір створити кіберфутбольну лігу.