+14° Київ +9° Варшава +14° Вашингтон

Українські каратистки здобули золото чемпіонату Європи

Олег Бесараб 31 Березня 2019 16:33

Українські каратистки Анжеліка Терлюга, Галина Мельник, Аніта Серьогіна, Діана Шостак здобули золото чемпіонату Європи у командному куміте.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, на чемпіонаті в іспанській Гвадалахарі дівчата здобули блискучу перемогу у напруженому фіналі проти збірної Туреччини (2:1).

Напередодні на чемпіонаті Європи з карате українські спортсмени завоювали дві бронзи. Аніта Серьогіна посіла третє місце в категорії до 61 кг, а Станіслав Горуна отримав бронзову медаль у вазі до 75 кг. Минулого року українська збірна завоювала три медалі Чемпіонату Європи з карате. Континентальний турнір проходив у сербському Нові Саді. А восени 12-річна українка стала чемпіонкою світу з карате.