+16° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

«Динамо» обіграв «Янг Бойз» у домашній зустрічі

Ольга Коваль 27 Липня 2017 11:45

Матч Ліги чемпіонів між «Динамо» і «Янг Бойз» закінчився перемогою українців. Результати матчу 3: 1 в третьому кваліфікаційному раунді говорять про далекоглядні плани наших футболістів, пише Dynamo.Kiev.

Перші хвилини матчу пройшли з явною технічною перевагою української команди. «Янг Бойз» показали свою готовність поступатися першістю і зосередилися на своїй половині поля, перейшовши в глуху оборону. Швидкість ведення гри залишала бажати кращого, проте на 7-й хвилині Коваля змусили активно грати на виході, в кидку перериваючи гостру передачу з флангу. Вже на 12-й хвилині знову український воротар був введений в гру довгим кидком Саного.

Однак атака киян на 15-й хвилині дозволила взяти ворота противника і Ярмоленко відправив м'яч під поперечину воріт з 10 метрів в протистоянні з Бальмоосом. Після взяття воріт «Янг Бойз» почав атакувати ворота Коваля, проте хорошої гри не вийшло. Прорив Мбабу на 31-й хвилині виявився гострим, проте Коваль встиг зреагувати і не дозволив гостям зрівняти рахунок. У заключному відрізку першого тайму динамівцям вдалося реалізувати ще одну контратаку і Мбокані подвоїв розрив 2:0 перед самим свистком арбітра.

Другий тайм гості розпочали агресивно і відразу перейшли на половину поля супротивника. Вже через 2 хвилини Коваль сильно занервував, коли м'яч летів з 20 метрів точно під поперечину. Динамівці відповіли на це лютою атакою і прорвалися в штрафну, проте м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги.

Кінець матчу був передбачуваним і нічого не віщувало зміни рахунку. Гра проводилася на нашій половині поля, гості прагнули зменшити гіркоту поразки. Однак в компенсований арбітром час Ассале зміг прорватися до штрафного київських воріт, провів ефектну передачу на Фасснахта, який головою відправив м'яч у ворота - 2:1. Однак останнє слово залишилося все-таки за «Динамо»: через дві хвилини після пропущеного голу Коваль передачею з центрального кола доставив м'яч в штрафну «Янг Бойз», де Гармаш першим же дотиком вразив ціль - 3:1.

Додамо, що матч-відповідь між «Динамо» і «Янг Бойз» відбудеться рівно через тиждень, 2 серпня, і пройде в Берні.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. перші матчі

«ДИНАМО» (Київ, Україна) - «ЯНГ БОЙЗ» (Берн, Швейцарія) - 3: 1 (2: 0)

Голи: Ярмоленко (15), Мбокані (34), Гармаш (90 + 3) - Фасснахт (90 + 1)

Попереджені: Нуху (32), фон Берген (73)

«Динамо»: 35.Коваль, 8.Шепелев, 9.Морозюк, 10.Ярмоленко (К), 16.Сідорчук (18.Корзун, 65), 19.Гармаш (29.Буяльский, 90 + 4), 24.Віда , 25.Гонсалес (15.Циганков, 81), 34.Хачеріді, 44.Кадар, 70.Мбокані.
Запасні: 72.Рудько, 4.Пантіч, 41.Беседін, 94.Кендзера.

«Янг Бойз»: 26.фон Балльмоос, 5.фон Берген (К), 8.Соу, 10.Раве, 16.Фасснахт, 20.Ебішер (6.Бертоне, 62), 23.Беніто (29.Лотомба, 76 ), 24.Нуху, 35.Саного (17.Ассале, 52), 43.Мбабу, 99.Оаро.
Запасні: 1.Вольфлі, 4.Бюркі, 18.Нсаме, 19.Шік.

Раніше київське «Динамо» 22 липня перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 1:0 в матчі другого туру чемпіонату України з футболу.