«Динамо» програло «Вересу» в УПЛ

25 лютого в матчах 21 туру української Прем’єр-ліги ФК «Динамо» несподівано в меншості поступився «Вересу», а ФК «Шахтар» отримав перемогу над «Зіркою». Кияни на Арені-Львів програли рівненському «Вересу» з рахунком 1:3. Гравці «Динамо» пропустили перший м’яч вже на 13-й хвилині. Після помилки в захисті Морозюка Куліш обіграв Рудько і забив гол у порожні ворота. Другий м’яч був забитий в ворота столичної команди, коли суддя призначив пенальті.

На 42-й хвилині «Динамо» в меншості скоротило розрив в рахунку. Вербич в штрафному майданчику обіграв кількох гравців «Вереса» та віддав на вільного Циганкова, який забивав у порожні ворота – 2:1. Нічию «Динамо» не зуміло завоювати, оскільки вже на 82-й хвилині Степанюк забив в кут воріт, оформивши перемогу для своєї команди з рахунком 3:1.

Донецький «Шахтар» розгромив «Зірку» з рахунком 5:0. По два м’ячі в складі донеччан забили Феррейра і Марлос, а ще один гол на рахунку Коваленко. В інших матчах 21-го туру такі результати:

• «Олександрія» – «Маріуполь» 1:0
  • «Чорноморець» – «Карпати» 0:0
  • «Олімпік» – «Сталь» 2:0
  • «Зоря» – «Ворскла» 3:0.

Нагадаємо, в 1/8 Ліги Європи «Динамо» зіграє з римським «Лаціо».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.