+6° Київ +4° Варшава +23° Вашингтон

«Динамо» в Харкові обіграло «Шахтар»: 1-0

Олег Бесараб 23 Липня 2017 12:08

Київське «Динамо» 22 липня перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 1:0 в матчі другого туру чемпіонату України з футболу. Зустріч проходила в Харкові на стадіоні «Металіст», повідомляє "Інтерфакс-Україна".

З початком матчу кияни захопили ініціативу, встановили контроль над м'ячем і багато атакували. Динамівці активно пресингували в середині поля, тільки ближче до завершення першого тайму «Шахтар» вирівняв гру.

Але «Динамо» відразу після перерви відкрило рахунок. На 46-й хвилині атаку правим флангом почав Микола Морозюк, який кинув у прорив Дениса Гармаша, півзахисник навісив в штрафну. Там Мбокані виграв верхову боротьбу у захисника «Шахтаря» Сергія Кривцова і головою відправив м'яч у ворота.

Досить швидко кияни могли забивати вдруге, але Гонсалес після подачі зі штрафного влучив у поперечину.

Раніше в першому турі чемпіонату «Динамо» обіграло «Чорноморець» (2: 1). А «Шахтар» обіграв «Динамо» в поєдинку за Суперкубок України.