+12° Київ +8° Варшава +23° Вашингтон

«Динамо» вийшло до 1/8 Ліги Європи

Ольга Коваль 23 Лютого 2018 09:11

Київське «Динамо» зіграло матч-відповідь з грецьким «АЕК» на «Олімпійському» в столиці. Матч закінчився з рахунком 0:0, що допомогло киянам отримати путівку в 1/8 Ліги Європи.

Мороз в столиці України зробив гру дуже важкою і напруженою. М'яч насилу пересувався по газону «Олімпійського», що могло бути на руку грекам, які стартували серією успішного пресингу суперника. Кияни ж грали в короткий пас і всі комбінації завершували швидко і безболісно для супротивника.

В середині першого тайму «АЕК» мало не забив після помилки Бойко на виході, після якого м'яч з лінії воріт вибив Морозюк. Тим же відповів «Динамо» Араухо, вибивши з воріт м'яч після удару головою Гармаша.

На початку другого тайму греки продовжили насідати на ворота киян. І знову отримали відмінний шанс на перемогу. Цього разу Масуд опинився наодинці з порожніми воротами в метрі від лінії, але пробив вище. Кияни відповіли красивим виходом один на один Мораеса, який занадто слабко перекинув воротаря, що дозволило захиснику встигнути вибити м'яч.

Витримавши постійний натиск суперника, під кінець матчу «Динамо» відсунуло гру від своїх воріт. І знову отримало шанс забити, але Гонсалес також не зміг реалізувати вихід один на один.

Нагадаємо, перший матч між командами закінчився з рахунком 1:1. Суперник «Динамо» по 1/8 Ліги Європи буде відомий завтра після жеребкування в Швейцарії. Матчі 1/8 відбудуться 8 і 15 березня.