+4° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

«Динамо» вилетіло з Ліги Європи після поразки в матчі з «Вільярреалом»

Ольга Коваль 19 Березня 2021 06:52

Київське «Динамо» поступилося і в другому матчі проти іспанського «Вільярреала» і вилетіло з Ліги Європи на стадії 1/8 фіналу. Іспанці забили два м'ячі у ворота українського клубу.

Після домашньої поразки в першому матчі 0:2 шансів у киян було не надто багато. Для проходу потрібно було забити два і більше голи, при цьому зберігши свої ворота на замку. На 13-й хвилині форвард «Вільярреала» Морено головою вдало замкнув подачу з правого флангу - 1:0. Це був перший удар в площину воріт киян. А на 36-й хвилині Морено оформив дубль і остаточно вбив інтригу в матчі.

Другий тайм виявився формальністю, в якому команди більше догравали це двоматчеве протистояння. Рахунок більше не змінювався, але і цього іспанцям вистачило, щоб впевнено вийти в чвертьфінал.

Контрольно-дисциплінарний комітет української асоціації футболу заборонив донецькому ФК «Олімпік» проводити матчі на стадіоні імені Лобановського і оштрафував клуб на 500 тисяч гривень через неналежні умови безпеки під час матчу з «Шахтарем».

Чинний чемпіон Китаю з футболу «Цзянсу Сунін», який у 2016 році купив у «Шахтаря» бразильця Алекса Тейшейру за 50 млн євро, оголосив про ліквідацію.

Бельгійський футбольний клуб «Гент» пообіцяв українському нападаючому Роману Яремчуку відпустити його влітку. Представники клубу вже ведуть роботу з пошуку заміни перспективному форварду.