«До сліз!»: на Троєщині маленькі футболісти заспівали гімн України та розчулили користувачів соцмереж

UA.NEWS 05 Липня 2021 19:36

Відео розчулило користувачів соцмережі: одні впевнені, що за такими хлопцями - майбутнє України, інші дякують їхнім батькам за виховання.

У Києві на Троєщини маленькі футболісти заспівали гімн України перед тим, як грати у футбол в себе у дворі, та розчулили користувачів соцмереж. Відео очевидців виклала Українська Асоціація Футболу.

«Футбол об'єднує країну. Державний Гімн України вчора (3 липня – ред.)лунав не лише на «Стадіо Олімпіко» в Римі, фан-зонах у Києві, Львові, Харкові, Одесі чи інших містах країни та світу. Маленькі футболісти з Троєщини перед стартом свого поєдинку поклали руки на серця та дружно виконали гімн. Це ще одна наша перемога! Слава Україні!»- прокоментували вони.

Відео розчулило користувачів соцмережі: одні впевнені, що за такими хлопцями - майбутнє України, інші дякують їхнім батькам за виховання, а треті закликають УАФ знайти хлопців та нагородити їх футбольними сувенірами.

На Євро-2020 збірна України посіла третє місце в групі С, обіграла Швецію в 1/8 фіналу (1:2) і програла Англії в чвертьфіналі (0:4).

Українці протрималися на турнірі довше низки фаворитів: Франції, Португалії, Німеччини, Нідерландів.

У півфіналах Євро-2020 пройдуть матчі Англія – Данія та Італія – Іспанія. Фінал відбудеться 11 липня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Українська асоціація футболу отримає за перемоги збірної на чемпіонаті Європи з футболу 16 млн євро.

Вчора збірна України повернулася з Євро-2020 до Києва. В аеропорту Бориспіль її зустрічали тисячі уболівальників.