+10° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

«Динамо» достроково виграло чемпіонат України

Олег Бесараб 25 Квітня 2021 20:03

В 23-му турі української прем'єр-ліги київське «Динамо» перемогло «Інгулець» 5:0. Випереджаючи «Шахтар» на 13 очок, біло-сині гарантували собі звання чемпіона України сезону 2020-2021.

Як повідомляє Укрінформ, в першому таймі захисник киян Забарний забив перший гол на 4-й хвилині. За десять хвилин Бесєдін подвоїв рахунок. Ще два голи забив у другому таймі лідер «Динамо» Віктор Циганков, крапку в матчі поставив Попов на 82-ї хвилині.

Таким чином кияни достроково гарантували собі золото УПЛ, після 23 туру маючи 58 очок. Це на 13 пунктів більше, ніж має «Шахтар», який в цьому турі програв «Олександрії».

Це вже 16 чемпіонство «Динамо» і перше з 2016 року.

Також «Динамо» вийшло у фінал Кубка України і зіграє за нього проти «Зорі» 15-го травня.

Раніше київське «Динамо» обіграло полтавську «Ворсклу» в затяжний серії пенальті фінального матчу за Кубок України сезону 2019/20.