$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +8° Варшава +5° Вашингтон

«Динамо» розпочало з поразки груповий етап Ліги чемпіонів

Олег Бесараб 20 Жовтня 2020 22:08

У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА київське «Динамо» поступилося туринському «Ювентусу» з рахунком 0:2.

Перший гол «Ювентус» забив на початку другого тайму. На 46 хвилині  Кулусевскі завдав потужний удар по воротам «Динамо», Бущан відбив м’яч у поле, але Мората на добиванні відправив його у сітку. Дубль Мората зробив на 84 хвилині, забивши головою після прицільної флангової передачі Куадрадо.

Також сьогодні зустрічаються суперники «Динамо» по групі G - іспанська «Барселона» на «Камп Ноу» приймає команду Сергія Реброва - угорський «Ференцварош».

Нагадаємо, «Динамо» пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів вперше з 2016 року. До цього «біло-сині» пропускали цю стадію турніру максимум два сезони поспіль.