+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

«Динамо» не змогло обіграти «Шахтар» у принциповому матчі УПЛ

Олег Бесараб 24 Квітня 2019 22:00

Київське «Динамо» 25-му турі чемпіонату України з футболу приймало 24 квітня на «Олімпійському» донецький «Шахтар». Команді Хацкевича потрібна була перемога, але дивом вдалося утримати нічию 0-0.

У першому таймі обидві команди грали від оборони, і єдиний удару в рамку воріт завдав капітан «Шахтаря» Тайсон. Він пробив зі штрафного, однак Бойко зловив м’яча.  У другому таймі гравці активізувалися та почали масово фолити, суддя не встигав роздавати «гірчичники». В результаті п'ять жовтих карток отримали футболісти «Динамо», чотири у гірників. Капітани команд залишили поле через травми - Вербич у боротьбі  з Хочолавою підвернув ногу, а Степаненко потягнув м’яз задньої поверхні стегна. Не дивлячись на жорстку гру, гострих моментів біля воріт так і не з'явилося. «Шахтар» стояв у обороні – гірники випереджають «Динамо» на сім очок, і їх влааштовувала нічия. А «Динамо», якому вкрай потрібна була перемога, під завісу матчу ледь не отримало поразку. На 90+3 хвилині матчу «Шахтар» заробив право на пенальті - Бурда смикнув Дентінью у своєму штрафному. Але Мораєс не зміг переграти Бойка, невдало пробивши 11-метровий.

Раніше повідомлялося, що «Динамо» заплатило мільйони євро за травмованого іспанського форварда.

Бразильський півзахисник Вітор Буено покинув київське «Динамо». Легіонер перейшов в бразильський футбольний клуб «Сан-Паулу» на правах оренди. А «Ворсклу» очолить легендарний динамівець.