+15° Київ +16° Варшава +9° Вашингтон

«Динамо» залишило Лігу Європи після нічиї з аутсайдером групи

Олег Бесараб 12 Грудня 2019 22:26

«Динамо» у заключному раунді групового відбору Ліги Європи зіграло у нічию з «Лугано». В результаті кияни посіли непрохідне третє місце в групі і залишають турнір.

Для виходу в 1/16 Ліги Європи «Динамо» потрібна була тільки перемога, «Лугано», яке знаходилося на останньому місці у групі, вже було все одно. Букмекери віддавали значну перевагу киянам, при тому що попередня зустріч команд у другому турі закінчилася внічию 0-0. У першому таймі динамівці постійно пресингували, але через постійні помилки без результату. На 42 хвилині м'яч побував у воротах «Лугано» після добивання Буяльського в порожні ворота, але арбітр зафіксував офсайд. І вже через три хвилини під завісу тайму «Динамо» пропускає - Дальмонте дав навіс на вільного Араторе, той головою відправив м'яч у кут воріт. У другому таймі все повторилося - постійні атаки «Динамо» з постійними промахами і помилками. За секунди до фінального свистка Циганкову вдалося зрівняти рахунок, але це вже був гол престижу.

Нагадаємо, напередодні «Шахтар» вилетів з Ліги чемпіонів, і тепер буде грати у Лізі Європи.

«Динамо» також потрапило у Лігу Європи після поразки за сумою двох зустрічей з бельгійським «Брюгге» (0:1 і 3:3) і вильоту з кваліфікації Ліги чемпіонів.