+9° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

«Динамо» вийшло у плей-офф Ліги чемпіонів

Олег Бесараб 15 Вересня 2020 22:28

Київське «Динамо» у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів перемогло нідерландський клуб АЗ із рахунком 2-0. Таким чином динамівці вийшли в плей-офф перед груповим раундом Ліги.

Матч відбувся в Києві на НСК «Олімпійському» при порожніх трибунах. Перший гол киян забив у другому таймі на 49-й хвилині Родрігес. Захисник АЗ помилився на своїй половині поля, м'яч відібрав Буяльський і віддав на Родрігеса, який впритул розстріляв ворота нідерландців.

Подвоїв рахунок під кінець матчу на 87 хвилині Шапаренко ударом головою після навісу від Кендзери.

Тепер «Динамо» для того, щоб вперше з 2016 року потрапити в груповий раунд Ліги чемпіонів, треба буде пройти в плей-офф переможця пари «Гент» (Бельгія) - «Рапід» (Австрія).

Нагадаємо, в липні головним тренером «Динамо» призначили екс-тренера донецького «Шахтаря» Мірчу Луческу. Це викликало обурення вболівальників, і повідомляли навіть про відмову Луческу щодо тренування «Динамо», але врешті-решт той таки посів тренерську посаду.