+17° Київ +13° Варшава +13° Вашингтон

Дзюдоїстка з України взяла золото на Кубку Європи

Ілона Завальнюк 25 Червня 2018 10:37

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід у перший день змагань у Словенії на Кубку Європи виграла золоту медаль у ваговій категорії до 48 кг.

Першу перемогу Білодід здобула над німкенею, після чого послідував виграш у російської спортсменки. А півфінал і фінал завершилися для українки тріумфом над японками, інформує Федерація дзюдо України.

З лютого це перший турнір для Білобід: киянка отримала травму і пропустила чемпіонат Європи.

Результати української збірної також вражаючі: золото, срібло і 4 бронзових медалі.

Раніше українські дзюдоїсти завоювали 4 нагороди на етапі Гран-прі з дзюдо в Марокко, який проходив в Агадире: 1 золоту медаль, 1 срібну та 2 бронзових. У минулому році українська дзюдоїстка також виборола «золото» на Чемпіонаті Європи.