+19° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Еліна Світоліна покинула Вімблдонський турнір

UA.NEWS SAV 10 Липня 2017 18:16

Українська тенісистка Еліна Світоліна не зуміла виграти 1/8 фіналу Вімблдонського турніру. Вона поступилася Олені Остапенко з Латвії у двох сетах з рахунком 3:6, 6:7 (6). Матч тривав 1 годину і 47 хвилин, повідомляє УНІАН.

Остапенко діяла у звичній для себе гостроатакуючій манері, використовуючи максимальну складність ударів. Перша партія проходила під диктовку латвійки і Світоліна виявилася не готова до такого тенісу.

Крім того, українка дуже погано діяла на власних брейк-пойнтах. У 8-му геймі за рахунку 3:4 вона не використала трьох можливостей зрівняти рахунок, після чого Остапенко, маючи повну психологічну перевагу, довела партію до кінця - 6:3.

Перша половина другого сету також виявилася провальною. У 5-му геймі за рахунку 2:2, Еліна мала 5 брейк-пойнтів, але знову відпустила суперницю. Еліна надто нервувала і Остапенко незабаром вже вела - 5:2.

Коли до перемоги залишався лише крок, несподівано настала черга латвійка випробовувати долю. За рахунку 5:3 вона не реалізувала 5 матчболів на своїй подачі. Програючи 2:5, Світоліна взяла чотири гейми поспіль і довела справу до тай-брейка.

На завершальному і найдраматичнішому етапі поєдинку, Остапенко не використала ще два матчбола, але на черговому - 8-му за рахунком - все ж зуміла здолати українку.

Таким чином, Еліна Світоліна виявилася останньою представницею України, яка покинула турнір в одиночному розряді. Четвертий раунд англійського турніру Великого Шолома залишається найвищим досягненням для українських тенісистів за всі роки виступів. У 1994 році до 1/8 фіналу турніру дійшов Андрій Медведєв.

Після матчу українка заявила, що їй не вдалося показати свій найкращий теніс.

«Остапенко грала дуже агресивно і навіть в складних ситуаціях клала м'яч на лінію. Хотіла б я, щоб пару раз після моїх ударів м'яч летів не в аут, а потрапив у ціль. Я не кажу про всіх м'ячах, а тільки про пару найважливіших.

Що я можу сказати про матч? Він був ніяким, навіть сказати нічого, якщо чесно. Остапенко грала дуже професійно, а я не показала і 50 відсотків свого рівня. Але я задоволена, як склався трав'яний сезон Wimbledon. Я і в цьому матчі боролася до самого кінця», - зазначила українська тенісистка, повідомляє iSport.ua.

Нагадаємо, 3 липня Еліна Світоліна зазнала поразки в 1/8 фіналу турніру в Бірмінгемі і опустилася з другого на третє місце в чемпіонаті Жіночої тенісної асоціації (WTA). Також раніше українські тенісистки перемогли у всіх поєдинках, які відбулися на четвертий день змагань.