+3° Київ +5° Варшава +13° Вашингтон

Ще один футболіст збірної України отримав травму напередодні Євро-2020

UA.NEWS 02 Травня 2021 15:25

Півзахисник збірної України та «Ференцвароша» Олександр Зубков в матчі чемпіонату Угорщини отримав травму. Українця замінили на 29-й хвилині.

Про це повідомляє офіційний сайт «Ференцвароша».

Олександр Зубков отримав травму 1 травня під час матчу чемпіонату Угорщини проти «Мезекевешд». Його команда перемогла з рахунком 2: 1. За словами головного тренера будапештців Сергія Реброва, ступінь серйозності травми Зубкова визначиться після МРТ.

«Зубков сказав після першого тайму, що він відчуває себе краще. Завтра ми будемо більше знати після МРТ. Сподіваюся, він і Сомаліу зможуть повернутися, як можна швидше», - сказав Ребров.

Півзахисник Олександр Зубков потрапив до розширеного списку збірної України на Євро-2020. У цьому сезоні український футболіст зіграв за «Ференцварош» 24 матчі, забив 6 голів і віддав 3 результативні передачі.

Збірна України на груповому етапі буде грати в Амстердамі і Бухаресті, суперниками нашої національної команди стануть Нідерланди, Австрія і Північна Македонія.

Раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив розширений список гравців, які вирушать на підготовчий збір команди до Євро-2020. До нього увійшли 35 гравців.

Іспанія може втратити право на проведення Євро-2020, так як місто Більбао не зможе виконати вимоги УЄФА щодо присутності глядачів на матчах. Раніше в асоціації заявили про намір провести всі матчі Євро-2020 з глядачами.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко може через травму пропустити чемпіонат Європи з футболу.