+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

«Це була акція на підтримку сов»: ультрас Динамо про обвинувачення у расизмі

UA.NEWS 14 Листопада 2019 11:02

За словами одного з ультрас «Динамо», фан-сектор імітував звуки сови, а не мавпи.

Один з представників руху ультрас київського Динамо Олексій «Декстер» заперечив прояв расизму щодо темношкірих гравців «Шахтаря» на матчі у Харкові 10 листопада, повідомляє УНІАН.

За його словами, фан-сектор імітував звуки сови, а не мавпи.

«У нас є друзі у Всесвітній організації захисту тварин, які розповіли нам про ситуацію з таким видом пташок, як північні плямисті сови. Ми вирішили зробити акцію на підтримку цих сов. Я не знаю, як взагалі можна не відрізнити звук сови від звука мавпи, бо вони абсолютно різні», — сказав «Декстер».

10 листопада арбітр зупинив футбольний матч між «Шахтарем» та «Динамо», який відбувався в Харкові.

Під час другого тайму арбітр забрав команди в підтрибунне приміщення після того, як вболівальники вигукували образи на адресу бразильських гравців «Шахтаря». Матч зупинили на 3 хвилини.

Капітан команди Тайсон показав трибунам середній палець.

Після повернення на поле арбітр показав Тайсону червону картку.

Матч 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершився з рахунком 1:0 на користь «Шахтаря».

Наступного дня у футбольних клубах «Динамо» та «Шахтар» прокоментували поведінку уболівальників, які вигукували образи на адресу бразильських гравців «Шахтаря». Так, у «Шахтарі» засудили поведінку фанатів, а в «Динамо» твердження про вину уболівальників назвали поспішним.

12 листопада поліція відкрила кримінальне провадження через цей інцидент.