$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+7° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Євро-2020: данський голкіпер постраждав під час вирішального матчу з Англією

Ольга Коваль 08 Липня 2021 14:03

Під час виконання Англією пенальті у півфінальному матчі Євро-2020, голкіперу збірної Данії Касперу Шмейхелю світили з трибун в обличчя лазерною указкою.

Як повідомляє Telegraph Football, вболівальники звернули увагу на момент з трансляції, де видно, як перед ударом Гаррі Кейна з одинадцятиметрової позначки на 104-й хвилині хтось з трибуни світив Касперу Шмейхелю в обличчя лазерною указкою.

Використання подібних пристроїв під час футбольних матчів заборонено.

Попри перепони, Шмейхелю вдалося відбити удар Кейна, проте данський голкіпер не зафіксував м'яч та дозволив англійському форварду добити м'яч у сітку.

Нагадаємо, збірна Англії перемогла Данію і вийшла в фінал Євро-2020. Вирішальний переможний гол був забитий в екстра-таймі – 2:1.

Напередодні Італія і Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили - рахунок зберігався 1:1.

Нагадаємо, 3 липня збірна України поступилася Англії у чвертьфіналі чемпіонату Європи та припинила виступи на турнірі.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4:0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Британські букмекери оцінили шанси на перемогу у чемпіонаті Європи команд, які вийшли до півфіналу.