+9° Київ +9° Варшава +7° Вашингтон

Євро-2020: головний тренер Англії оцінив гру з Україною

UA.NEWS 04 Липня 2021 11:10

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020. Українська команда не змогла здолати суперників, гра закінчилася з рахунком 4: 0.

Про це повідомляє BBC Sport.

Збірна Англії з футболу змогла пройти в півфінал чемпіонату Європи. Саутгейт підкреслив, що протягом усього поєдинку його команда показувала себе прекрасно.

Особливу увагу наставник англійської збірної звернув на командний дух своїх підопічних. Футболісти залишалися «просто неймовірними», незважаючи на те, хто б не виходив на поле.

«Гравці фантастичні. Зіграти настільки добре при такому тиску - це вражає. Це найголовніше, про що я думаю», - підкреслив він.

Саутгейт додав, що хвилюється за тих членів команди, які не зіграють, адже всі вони хороші футболісти, які не заслуговують залишатися поза основним складом.

«Вони викладаються на тренуваннях, їх рівень не стосується мого вибору. Ми просто повинні правильно підлаштовуватися під конкретні матчі», -пояснив Саутгейт.

Збірна Англії, розгромивши України в чвертьфіналі Євро-2020, встановила рекорд чемпіонатів Європи. Футболісти забили майже всі м'ячі головою.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Збірна Іспанії обіграла Швейцарію і отримала путівку в півфінал чемпіонату Євро-2020. Наступного разу команда зіграє з переможцем поєдинку Бельгія – Італія.