+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Євро-2020: Іспанія увійшла до півфіналу після матчу зі Швейцарією

UA.NEWS 02 Липня 2021 22:56

Збірна Іспанії обіграла Швейцарію і отримала путівку до півфіналу чемпіонату Євро-2020. Наступного разу команда зіграє з переможцем поєдинку Бельгія - Італія.

Про це повідомляє «Спортарена».

Як повідомляється, Іспанія домінувала протягом більшої частини матчу. Швейцарія явно намагалася не пропустити і розраховувала десь зачепити шанс в контратаці.

На 8-й хвилині гри м'яч опинився у воротах Швейцарії. Жорді Альба пробив після розіграшу кутового з-за меж штрафного, м'яч влучив у ногу Дениса Закарії і відлетів у ворота, а Ян Зоммер уже не реагував на політ м'яча після рикошету.

Іспанія продовжувала вести рахунок, але у підсумку її захист подарував шанс для Швейцарії, і суперник ним скористався. На 68-й хвилині Джердан Шачирі зрівняв рахунок.

Через дев'ять хвилин після цього голу Швейцарія залишилася в меншості. За грубу підніжку був видалений півзахисник Ремо Фройлер.

Іспанія посилила тиск і завдала по воротах Яна Зоммера кілька точних ударів, з якими воротар Швейцарії все ж впорався, що дозволило перевести гру в екстра-тайми.

У додатковий час ситуація не змінилася і була призначена серія пенальті. Іспанія виявилася кращою з рахунком 3: 1.

Раніше головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував майбутній матч з Англією в рамках 1/4 фіналу Євро-2020. Англію він назвав фаворитом, але зазначив, що українські футболісти знають свої сильні сторони.

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке вважає, що команда України може стати переможцем Євро-2020.

Півзахисник збірної України з футболу Руслан Малиновський назвав перевагу своєї команди над суперниками з Англії. Футболісти зустрінуться зі збірною Англії в чвертьфіналі Євро-2020.