+15° Київ +8° Варшава +13° Вашингтон

Євро-2020: які збірні вийшли на турнір за вихідні

UA.NEWS 18 Листопада 2019 14:29

16-17 листопада путівку у фінальну частину Євро-2020 оформили ще п'ять збірних

У суботу оформити вихід у фінальну частину Євро-2020 вдалось одразу чотирьом національним командам. Зокрема фіналіст ЧС-2018 збірна Хорватії гарантувала собі участь на європейському футбольному форумі, завдяки перемозі над Словаччиною (3:1), у 9-му турі відбору, хорвати закріпились на першій сходинці у групі Е, повідомляє Еспресо.TV.

У групі С ще не вирішилась доля першого і другого місця, яке поділять справжні гранди європейського футболу, національні команди Нідерландів і Німеччини, поки перше місце займають німці, в яких 18 очок, нідерландці другі і мають у своєму активі 16 залікових пунктів, однак обидві збірні точно зіграють у фінальній частині турніру.

Остання команда, яка гарантувала собі участь на чемпіонаті Європи, в суботу, стала збірна Австрії, завдяки перемозі над Північною Македонією (2:1) австрійці набрали 19 очок і стали недосяжними для Словенії, яка йде другою, маючи в активі 14 пунктів, групу G очолює Польща з 22 очками.

В неділю розпочався заключний 10-й тур кваліфікаційного турніру Євро-2020, зокрема у групі В, перше місце в якій посіла збірна України, другу сходинку собі забрали чинні чемпіони Європи - національна команда Португалії. 17 листопада португальці обіграли Люксембург (2:0) і стали недосяжними для сербів, які закінчили кваліфікацію на третій сходинці.