+19° Київ +11° Варшава +20° Вашингтон

Євро-2020: визначився суперник переможця з пари Україна-Швеція

Олег Бесараб 29 Червня 2021 21:58

У грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2:0 перемогла Німеччину. Тепер в ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.

У першому таймі обидві команди мали можливості відкрити рахунок, але вдалося це лише на 75 хвилині англійцям. Рахім Стерлінг почав атаку і сам же її завершив, замкнувши простріл Шоу з лівого флангу.
Подвоїли рахунок англійці на 85-й хвилині. Шоу перехопив м'яч в центрі поля, віддав на Гріліша, той прострілив у штрафну, а Кейн головою відправив м'яч у сітку.

Тепер збірна Англії зустрінеться в ¼ на Олімпійському стадіоні в Римі з переможцем пари Україна-Швеція.

Голи: Стерлінг, 75, Кейн, 85

Англія: Пікфорд - Уокер, Стоунз, Магуайр - Тріпп'єр, Філліпс, Райс (Хендерсон, 88), Шоу - Сака (Гріліш, 69), Кейн, Стерлінг
Німеччина: Нойер - Гінтер (Джан, 87), Хуммельс, Рюдігер - Кіммі, Кроос, Горецький, Госенс ​​(Сані, 88) - Хаверц, Мюллер - Вернер (Гнабрі, 68)

Попередження: Райс, Філліпс, Магуайр - Гинтер, Госенс

Українська збірна 29 червня зіграє матч зі Швецією в плей-оф чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться у Глазго (Шотландія). Матч почнеться о 22:00 за київським часом.

Тренерський штаб збірної України з футболу на чолі з Андрієм Шевченком визначився із заявкою на матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Раніше визначилася суддівська бригада поєдинку плей-офф Євро-2020 Україна – Швеція.