+6° Київ +6° Варшава +24° Вашингтон

Євро-2020: збірна України виграє у Північної Македонії за підсумками першого тайму

Олег Бесараб 17 Червня 2021 17:02

У грі другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 з футболу збірна України впевнено перемагає команду Північної Македонії, ведучи в першому таймі 2-0.

Рахунок українці відкрили на 29 хвилині. Малиновський вивів Ярмоленка на ударну позицію, однак голкіпер Димитрієвські парирував удар на кутовий. Після подачі кутового з лівого флангу Караваєв підправив м'яч п'ятою на дальню штангу, де Ярмоленко переправив його у ворота.

На 34 хвилині рахунок був подвоєний - Ярмоленко в один дотик відпасував на Яремчука, той вийшов один на один з воротарем і реалізував момент.

У ворота українців також прилетів м'яч, на 39 хвилині відзначився Пандєв, проте рефері фіксує офсайд і команди пішли на перерву з 2: 0 на табло.

Україна: 1.Бущан, 21.Караваев, 13.Забарний, 22.Матвіенко, 16.Міколенко, 6.Степаненко, 8.Маліновскій, 17.Зінченко, 10.Шапаренко, 7.Ярмоленко (К), 9.Яремчук.

Запасні: 12.Пятов, 23.Трубін, 2.Соболь, 4.Крівцов, 3.Судаков, 5.Сідорчук, 11.Марлос, 14.Макаренко, 15.Циганков, 19.Беседін, 24.Тимчік, 26.Довбік.

Північна Македонія: 1.Дімітріевскі, 13.С.Рістовскі, 14.Д.Велкоскі, 6.Мусліу, 16.Ніколов, 5.Адемі, 20.Спіровскі, 8.Аліоскі, 17.Барді, 10.Пандев (К), 21.Ельмас.

Запасні: 12.Янков, 22.Шішковскі, 2.Бейтуляй, 4.Рістевскі, 7.Трічковскі, 9.Трайковскі, 11.Хасані, 15.Костадіонов, 23.Радескі, 24.Аврамовскі, 25.Чурлінов, 26.М. Рістовскі.

Нагадаємо, у стартовому турі групи С, національна збірна Нідерландів перемогла збірну України з рахунком 3-2.

В іншому матчі групи С, в якій виступає Україна, збірна Австрії перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1.

Півзахисник української збірної Олександр Зубков через травму пропустить матч проти Північної Македонії.

Раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив склад футболістів, заявлених у національну збірну на чемпіонаті Євро-2020.

Чемпіонат має відбутися у дванадцяти містах Європи. В УЄФА зажадали, щоб на стадіонах були присутні глядачі, але ситуація залишається нестабільною через пандемію COVID-19.