$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +7° Варшава +22° Вашингтон

Євро-2020: збірна Італії стала чемпіоном Європи

Олег Бесараб 12 Липня 2021 00:58

У фіналі Євро-2020 збірна Італії виграла у команди Англії. Переможця визначила серія пенальті.

Збірна Англії відкрила рахунок на початку першого тайму - на 1 хвилині 75 секундах матчу був забитий найшвидший гол в історії Чемпіонату Європи. Дебютант англійської збірної захисник Люк Шоу на дальній штанзі завершив пас Кірана Тріпп'єра з правого флангу ударом в ближній кут воріт Доннарумма.

Італія на 67-й хвилині матчу зрівняла рахунок - 1:1. Після подачі зі кутового м'яч рикошетом відлетів до Бонуччі, який з впритул розстріляв ворота.

Два додаткових 15-хвилинних тайми переможця не визначили, а в серії пенальті точнішими виявилися італійські футболісти - 3:2.

Стартові склади:

Італія: Доннарумма — Ді Лоренцо, Бонуччі, К'єлліні, Емерсон — Барелла, Жоржиньо, Верратті - К'єза, Іммобіле, Інсіньє

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз, Магвайр, Шоу — Райс, Філліпс — Тріп'єр, Маунт, Стерлінг — Кейн

Італія посіла перше місце в групі з Туреччиною, Швейцарією і Уельсом, після чого в 1/8 фіналу пройшла Австрію, в чвертьфіналі - Бельгію, а в півфіналі - Іспанію.

Англія зайняла перше місце в групі з Хорватією, Чехією та Шотландією, після чого в 1/8 фіналу пройшла Німеччину, в чвертьфіналі - Україну, а в півфіналі - Данію.

Раніше футбольна збірна Італії з футболу поміщена в карантинну зону на своїй базі після виявленого коронавируса у італійських журналістів.

Під час виконання Англією пенальті в півфінальному матчі Євро-2020, голкіперу збірної Данії Касперу Шмейхелю світили з трибун в обличчя лазерною указкою.

Напередодні  збірна Англії перемогла Данію і вийшла в фінал Євро-2020. Вирішальний переможний гол був забитий в екстра-таймі – 2:1.