+14° Київ +9° Варшава +14° Вашингтон

Євро-2020: збірна Італії ізолювалася через коронавірус напередодні фіналу

Олег Бесараб 09 Липня 2021 16:51

Футбольна збірна Італії з футболу поміщена у карантинну зону на своїй базі після виявленого коронавірусу в італійських журналістів.

Як повідомляє газета la Repubblica, збірна за два дні до фіналу Євро-2020 скасувала прес-конференцію через виявлений коронавірус у трьох італійських журналістів. При цьому, у жодного гравця не зафіксували хворобу, але команду від гріха подалі закрили на базі у карантині - так званому «надбезпечному міхурі».

Нагадаємо, 11 червня відбудеться фінал Євро-2020. Збірна Італії повинна зіграти у вирішальному поєдинку за титул чемпіона Європи з національною командою Англії.

Нагадаємо, збірна Англії перемогла Данію і вийшла в фінал Євро-2020. Вирішальний переможний гол був забитий в екстра-таймі – 2:1.

Напередодні Італія і Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили – рахунок зберігався 1:1.

Нагадаємо, 3 липня збірна України поступилася Англії у чвертьфіналі чемпіонату Європи та припинила виступи на турнірі.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4:0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Британські букмекери оцінили шанси на перемогу у чемпіонаті Європи команд, які вийшли до півфіналу.