+20° Київ +13° Варшава +12° Вашингтон

Євро-2020: Швейцарія вийшла у чверть фіналу чемпіонату

UA.NEWS 29 Червня 2021 08:32

Збірна Швейцарії з футболу завоювала путівку в 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2020 року, перемігши в 1/8 фіналу суперників з команди Франції. Перемогу вдалося здобути після серії пенальті.

Про повідомляє Sport.ua.

Зустріч двох команд відбулася в Бухаресті, основний матч завершився з рахунком 3: 3, в додатковий час переможець не визначився. У серії пенальті успішніше виявилася швейцарська команда (5: 4).

На 15-й хвилині Гаріс Сеферович зробив точний удар, і збірна Швейцарія повела в рахунку.

На 55-й хвилині футболіст швейцарської збірної Рікардо Родрігес не зміг реалізувати пенальті, удар з 11-метрової позначки відбив французький голкіпер Уго Льоріс. На 57-й і 59-й хвилинах форвард збірної Франції Карім Бензема вразив ворота суперника і рахунок став 2: 1 на користь його команди.

На 75-й хвилині Погба закріпив перевагу французів в рахунку. Команді в результаті не вдалося втримати перевагу в два м'ячі в основний час: на 81-й хвилині знову відзначився Сеферович, на 90 гол забив Маріо Гаврановіч.

В 1/4 фіналу Швейцарія зіграє з Іспанією. Раніше в понеділок з рахунком 5: 3 збірна Іспанії завдала поразки Хорватії, вирвавши перемогу в додатковий час. Матч відбудеться 2 липня в Санкт-Петербурзі.

Раніше визначилася суддівська бригада поєдинку плей-офф Євро-2020 Україна - Швеція.

Хейтери засипали погрозами та образами нападника іспанської збірної і Ювентуса Альваро Морату за те, що той втратив масу моментів у грі з поляками.

Кріштіану Роналду забив 109-й гол за збірну Португалії і повторив світовий рекорд за кількістю м'ячів за національні команди.