+11° Київ +10° Варшава +7° Вашингтон

Євро-2020: українська збірна програла Австрії з мінімальним відривом

UA.NEWS 21 Червня 2021 21:45

Українська збірна з футболу з мінімальним відривом програла в матчі з Австрією на етапі боротьби за друге місце в групі C на Євро-2020. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь австрійців, відзначився Крістоф Баумгартнер.

Про це повідомляє видання «Футбол 24».

Матч стартував сьогодні, 21 червня, о 19:00 в Бухаресті, на стадіоні Арена Націонале. На початку гри обидві команди боролися за лідерство,Австрія досить швидко забила гол у ворота України. Потім Руслан Малиновський і Микола Шапаренко не встигли вийти з-під пресингу і після втрати м'яча Австрія заробила кутовий.

На 27-ій хвилині Малиновський віддав пас в штрафну на Шапаренко, Бахманн відбив м'яч, після чого Андрій Ярмоленко не зміг дотягнутися до нього і направити в порожній кут.

Баумгартнер не зміг продовжити гру і залишив поле, на 33 хвилині його замінив Алессандро Шопф.

На 37 хвилині м'яч вдруге міг побувати у воротах України, його зупинив Бущан. Лаймер прийняв м'яч і пробив у дальній кут, Бущан відбив його.

Австрія продовжувала пресинг, в перші 45 хвилин команда завдала 13 (3 - у ворота, 6 - мимо, 4 - заблоковані) ударів по воротах суперника, Україна - 1 (1 - в створ).

Після перерви Андрій Шевченко відразу посилив атаку команди: Віктор Циганков замінив Малиновського, але і це не допомогло української збірної.

Ближче до середини тайму українці почали перехоплювати ініціативу, але не дивлячись на заміни, наша команда все одно не змогла збільшити якість гри з м'ячем і у відборі.

Раніше збірна України з футболу вийшла у лідери після двох турів групового раунду Євро-2020. Спортсмени забили найбільшу кількість голів в створ воріт.

Півзахисник збірної України Олександр Зубков пропустив матч 2-го туру Євро-2020 проти Північної Македонії.

У грі другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 по футболу збірна України перемогла команду Північної Македонії 2-1.