$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+7° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Євро-2020: Україна і Швеція завершили перший тайм нічиєю

Олег Бесараб 29 Червня 2021 22:56

У першому таймі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна України тримає нічию з командою Швеції - 1: 1.

На 11 хвилині міг забити Яремчук, але воротар шведів Ольсен відбив удар. Шведи небезпечно відповіли на 19 хвилині, Ісак бив з-за меж штрафного і м'яч пролетів біля штанги.

Відкрив рахунок на 27 хвилині Зінченко, отримавши пас у штрафній від Ярмоленка, і з ходу пробивши в один дотик Ольсена.

Відігралися шведи на 43 хвилині - Еміль Форсберг в повній самоті відкрився в зоні перед штрафною і пробив, м'яч рикошетом від Забарного влетів в ближню дев'ятку, 1: 1.

Стартові склади:

Швеція - Ольсен, Лустіг, Лінделеф, Аугустінссон, Ларссон, Екдаль, Форсберг, Ісак, Ульссон, Кулусевські, Даніельсон.

Головний тренер - Ян Андерссон.

Україна - Георгій Бущан, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Ілля Забарний, Олександр Зінченко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Тарас Степаненко, Микола Шапаренко, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук.

Головний тренер - Андрій Шевченко.

Арбітр - Даніеле Орсато (Італія).

Українська збірна 29 червня грає матч зі Швецією у Глазго в плей-оф чемпіонату Європи з футболу.

Тренерський штаб збірної України з футболу на чолі з Андрієм Шевченком визначився із заявкою на матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Раніше визначилася суддівська бригада поєдинку плей-офф Євро-2020 Україна – Швеція.