+10° Київ +17° Варшава +4° Вашингтон

ФК «Маріуполь» не зміг відзначитися хорошою грою в першому матчі Ліги Європи

Ольга Коваль 27 Липня 2018 08:55

ФК «Маріуполь» втратив перемогу над шведським «Юргорденом» у своєму першому в історії матчі в Лізі Європи. Перший матч другого кваліфікаційного раунду турніру проходив у Стокгольмі. Українська команда відкрила рахунок в першому таймі - Сергій Яворський забив головою після подачі кутового у виконанні В'ячеслава Чурко.

Після перерви шведи почали наполегливіше атакувати ворота супротивника і вже в компенсований час змогли зрівняти рахунок. Сенегальський форвард Аліу Баджо першим встиг до пасу від Керима Мрабті і головою відправив м'яч у ворота «Маріуполя».

Український клуб міг і зовсім програти цей матч, оскільки на останніх секундах ворота Рустама Худжамова врятувала штанга після удару все того ж Баджо. Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Матч-відповідь команди зіграють 2 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Нагадаємо, ФК «Маріуполь» вперше в історії увійшов до Ліги Європи. У разі виходу до третього кваліфікаційного раунду клуб зіграє проти переможця протистояння «Вентспілс» (Латвія) / «Бордо» (Франція).