+6° Київ +2° Варшава +13° Вашингтон

Форвард «Зальцбурга» встановив гольовий рекорд у Лізі Чемпіонів

Олег Бесараб 18 Вересня 2019 15:25

Під час стартового матчу групового етапу Ліги Чемпіонів форвард «Зальцбурга» Ерлінг Голанд в першому таймі забив три голи в ворота бельгійського «Генка». Його команда в результаті перемогла з рахунком 6: 2.

Ерлінг Голанд, якому в день матчу виповнилося 19 років і 58 днів, став третім наймолодшим гравцем в історії Ліги Чемпіонів, який зміг оформити хет-трик, пише Lb. Першим був іспанець Рауль, який забив три голи за «Реал» у віці 18 років і 113 днів, другим - англієць Уейн Руні, який в 18 років і 340 днів оформив хет-трик за «Манчестер Юнайтед» у ворота «Фенербахче».

Також Ерлінг Голанд, забивши перший гол на другій хвилині, став третім в історії турніру футболістом, хто, дебютуючи, зміг забити вже до другої хвилини матчу. Раніше це вдавалося Андреасу Меллеру та Ельякіму Мангалі. Крім того, Голанд став другим гравцем в історії ЛЧ, хто, не досягнувши 20 років, забив два і більше голи у своєму дебютному матчі. Першим був знову таки Уейн Руні.

Тим часом, букмекери оцінили шанси «Шахтаря» в матчі проти «Манчестер Сіті» в груповому етапі ЛЧ.

Нагадаємо, 29 серпня в Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Донецький «Шахтар» потрапив у групу С.

Поєдинки першого туру відбудуться 17-18 вересня, другого – 1-2 жовтня, третього – 22-23 жовтня, четвертого – 5-6 листопада, п’ятого – 26-27 листопада, шостого – 10-11 грудня.

У попередньому розіграшу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» завдав нищівної поразки «Шахтарю».

Київське «Динамо» у ЛЧ не змогло пройти «Брюгге» і вилетіло у Лігу Європи. У Монако 30 серпня відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи 2019-2020.